Клiєнти

Новини

Дорогі друзі!

Ми щиро раді можливості всебічно представити вам компанію «УкрЗемКонсалт». З моменту заснування із невеликого і маловідомого підприємства ми перетворилася на потужну консалтингову компанію, що завоювала довіру клієнтів і репутацію добропорядного партнера.

Компанія «УкрЗемКонсалт» виховала талановиту команду різнопланових фахівців, серед яких юристи і менеджери, інженери-землевпорядники та геодезисти, які щодня працюють на благо клієнтів.

Ми високо цінуємо наших клієнтів і партнерів, які протягом багатьох років довіряють нам рішення своїх земельних питань. І ми глибоко переконані в тому, що їхня довіра — це головне досягнення компанії «УкрЗемКонсалт».

У нашій роботі ми спираємося на такі якості як чесність, надійність і компетентність. «УкрЗемКонсалт» завжди доводить роботу до кінця, незважаючи на те, що багато проектів мають тривалий або непрогнозований період реалізації. Наша компанія готова супроводжувати проект на будь-якій стадії: як окремий етап роботи, так і виконання завдання клієнта «під ключ».

Компетенція компанії «УкрЗемКонсалт» сконцентрована в галузі земельного права, а географія діяльності компанії поширюється на Київ та Київську область. Ми активно просуваємо наші продукти на ринок послуг у земельній сфері і як ніколи зацікавлені в побудові міцних партнерських відносин.

Будемо раді бачити Вас в числі наших клієнтів і партнерів, яким близькі принципи і прагнення компанії.

Ми були першими, і залишаємося такими досі!

«УкрЗемКонсалт» — це перевага!