Главная » Новини » Держархбудінспекція визначила свої найкращі та найгірші підрозділи


Держархбудінспекція визначила свої найкращі та найгірші підрозділи

Керівництво Держархбудінспекції склало рейтинг роботи територіальних департаментів та управлінь, визначивши найкращі та найгірші підрозділи. Моніторинг проводився за результатами першого півріччя 2016 року.

Так, високі показники відзначені в роботі департаменту Держархбудінспекції у Києві, зокрема, в частині здійснення реєстраційної та контрольної функцій. А от діяльність територіальних підрозділів у Черкаській та Сумській областях навпаки визнано незадовільною. Оцінка роботи останніх стосувалася реєстрації дозвільних документів, під час яких спостерігалася велика кількість відмов, у тому числі й повторних.

Загалом основними критеріями оцінювання були надання якісних адміністративних послуг громадянам, створення сприятливих умов для діяльності будівельного бізнесу, оперативне реагування на скарги громадян, консультування заявників та зменшення кількості відмов у реєстрації дозвільних документів.

Крім того, при оцінюванні якості роботи територіальних органів враховувались показники звернень громадян на «гарячу» лінію Держархбудінспекції. З початку 2016 року надійшло понад 5 тисяч таких звернень. При цьому число скарг на територіальні органи, робота яких визнана незадовільною, суттєво перевищує середній показник звернень по регіонам.

Коментарі не дозволені.