До кінця грудня органи Державного земельного агентства України у шести областях переходять на електронний документообіг. Йдеться про земельні управління та відділи Житомирщини, Полтавщини, Миколаївщини, Хмельниччини, Черкащини та Чернігівщини.

Відповідно до наказу агентства, керівники головних управлінь у цих шести областях повинні забезпечити використання автоматизованої системи діловодства з метою отримання та надсилання електронних документів територіальними органами. Варто зауважити, що це стосується лише документів, які не містять інформацію з обмеженим доступом.

Автоматизована система покликана спростити та пришвидшити доставку листів, доручень та інших резолюцій, протоколів і розпоряджень до міських і районних органів Держземагентства, а також поліпшити зворотній зв’язок із головними управліннями в областях.

Що стосується інших регіонів, то накази щодо запровадження електронного документообігу в їхніх земуправліннях та відділах вже готуються.

15 Грудень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>