Столична влада планує звернутися до Верховної Ради щодо впорядкування організації та діяльності хостелів. Відповідний проект рішення погодила на своєму засіданні постійна комісія Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики.

Столичні депутати попросять визначити правовий статус хостелів і подібних об’єктів надання послуг тимчасового проживання, розробити чіткий порядок реєстрації, розміщення та функціонування хостелів на території населених пунктів України, і таким чином унеможливити або жорстко регламентувати розміщення хостелів в житлових будинках, а також запровадити механізм контролю за діяльністю хостелів і розробити дієву систему штрафів та інших санкцій за порушення зазначеного порядку.

Проект Київрада розробила через почастішання випадків використання житлових приміщень в якості об’єктів тимчасового розміщення, так званих хостелів, міні-готелів, приватних гуртожитків, що призводить до порушення прав інших мешканців будинків, які проживають у суміжних з ними приміщеннях. Крім того, деякі хостели не працюють на законних підставах як суб’єкти підприємницької діяльності та не сплачують відповідні податки і збори.

Хостели також часто використовують комунальні послуги без відповідних лічильників (вода, газ, ліфти) і це викликає диспропорції в справедливому розподілі вартості зазначених послуг.

18 Вересень, 2017

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>