Український парламент обрав 2 грудня новий уряд на чолі з прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком. Зокрема, міністром аграрної політики та продовольства України став Олексій Павленко (єдиний представник об’єднання «Самопоміч» в Кабміні), змінивши на цій посаді свободівця Ігоря Швайку.

За плечима у новопризначеного міністра — більше десяти років топ-менеджменту, досвіду в стратегічному плануванні, консультуванні та аудиті. До недавнього часу Павленко був членом правління ТОВ «Житлобуд» і входив до наглядової ради ТОВ «Європейські молочні технології». До цього два роки був членом наглядової ради ТОВ «Агропрогрес Холдинг».

Олексій Павленко є випускником Києво-Могилянської академії (1998 р.), Міжнародної бізнес-школи (1999 р.), Академії міжнародної торгівлі при Міністерстві економіки України (2000 р.), а також здобув ступінь МВА у нідерландській школі бізнесу Університету Нінроде (2002 р.). Серед іншого, він встиг попрацювати президентом і генеральним директором групи компаній «Райз», а також гендиректором концерну «Фокстрот».

Павленко зізнався, що з бізнесу він вирішив піти, щоб зробити свій внесок у розвиток країни в настільки історичний і визначальний для неї період. Як і у його попередника, у нового міністра немає профільної освіти або багаторічного досвіду роботи в аграрній сфері, зате є значний управлінський досвід.

03 Грудень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>