Главная » Новини » Переселенці, житло яких зруйновано, отримуватимуть щомісячну допомогу


Переселенці, житло яких зруйновано, отримуватимуть щомісячну допомогу

Внутрішньо переміщені особи, житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок проведення АТО, відтепер також зможуть отримувати щомісячну адресну допомогу переселенцям для покриття витрат на проживання, повідомили у прес-службі Мінсоцполітики.

Відповідні зміни уряд вніс до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, та до Порядку створення, ведення та доступу до відомостей Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Зазначена допомога буде надаватися особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, а також особам, житло яких зруйноване або непридатне для проживання внаслідок проведення антитерористичної операції.

Також постановою приведено зазначені нормативно-правові акти стосовно осіб з інвалідністю у відповідність до офіційного перекладу Конвенції про права осіб з інвалідністю та Факультативного протоколу до неї.

Коментарі не дозволені.