Главная » Новини » Підписано меморандум щодо створення системи захисту земельного кадастру


Підписано меморандум щодо створення системи захисту земельного кадастру

У Києві відбулося підписання Меморандуму про співпрацю щодо створення новітньої цифрової системи захисту даних Державного земельного кадастру від зовнішнього втручання.

Документ підписали перший заступник голови Мінагрополітики Максим Мартинюк, заступник міністра юстиції Денис Чернишов, голова Держагентства з питань електронного урядування Олександр Риженко, виконавчий директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин та генеральний директор Bitfury Hoilding B.V. Валерій Вавілов.

Програмний продукт буде розроблений на базі технології Blockchain, яка є найбільш досконалою із існуючих на сьогодні в сфері захисту даних. Перевага зазначеної системи в тому, що її структура передбачає розподілене зберігання даних та наявність стороннього аудитора, який буде здійснювати нагляд за коректністю функціонування системи та сприятиме прозорості інформаційного ресурсу. Передбачено, що такий зовнішній аудит може здійснювати міжнародна антикорупційна організація Transparency International Україна.

Коментарі не дозволені.