Главная » Новини » При закупівлі квартир для військових застосовуватимуть електронну систему


При закупівлі квартир для військових застосовуватимуть електронну систему

До 30 вересня проводитиметься експеримент із застосуванням електронних засобів при закупівлі квартир для забезпечення потреб військовослужбовців Збройних Сил. Проект Міноборони спільно з Мінекономрозвитку стосується відбору пропозицій щодо закупівлі квартир на умовах пайової участі та на вторинному ринку в регіонах України.

Експеримент проводитиметься з метою використання автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи закупівель, створення добросовісної конкуренції, відкритості, прозорості, неупередженості під час оцінки пропозицій учасників конкурсу, запобігання корупційним діям і зловживанням.

За результатами експерименту до 20 жовтня 2016 року уряду буде наданий звіт з метою визначення можливості та доцільності використання електронної системи закупівель в процесі виконання Комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ, кримінально-виконавчої системи, службових осіб митних органів та членів їх сімей.

Коментарі не дозволені.