Впроваджено перший етап заходів реформування сфери земельних відносин в Україні

Перший етап заходів реформування сфери земельних відносин вже введений в Україні. Основним напрямом є забезпечення прозорості земельних відносин та розширення повноважень місцевих рад.

Вже з 15 жовтня 2014 стало обов’язковим врахування позиції органів місцевого самоврядування в питаннях розпорядження землями сільськогосподарського призначення держвласності.

Вводяться нові механізми забезпечення їх актуальною інформацією з Державного земельного кадастру, з метою реалізації повноважень органів місцевого самоврядування у сфері земельних відносин. Також з метою прозорості з 15 жовтня права на земельні ділянки продавати на конкурентних засадах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Враховуючи динаміку наповнення Державного земельного кадастру про такі земельні ділянки, може бути внесена інформація про 1,7-1,8 мільйона земельних наділів. Це спростить процедури реєстрації прав для власників цих ділянок.

15 October, 2014

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>