Право на поділ земельної ділянки в натурі

Поділ земельної ділянки можливий в наступних випадках: 1. За бажанням власника земельної ділянки, за умови, що в результаті поділу, межі ділянки не будуть порушені; 2. Поділ земельної ділянки у разі відчуження однієї або кількох її частин; 3. Поділ в натурі при розділі між частковими співвласниками земельної ділянки; 4. Поділ земельної ділянки можна здійснити, якщо кожна з частин, отриманих після поділу, може стати індивідуальною ділянкою землі.

Поділ земельної ділянки проводитися за бажанням власника відокремити одну або кілька частин. При поділі ділянки землі на декілька – встановлюються нові межові знаки.

Порядок поділу земельної ділянки

Поділ земельної ділянки можливий після розробки документації із землеустрою, формування ділянки у Державному земельному кадастрі з метою присвоєння кадастрового номеру та проведення державної реєстрації права власності окремо на кожну з ділянок що виникли в результаті поділу.

Порядок об’єднання земельних ділянок

Об’єднання земельних ділянок можливо при дотриманні наступних умов: 1. Всі земельні ділянки належать одному власнику; 2. Ділянки мають спільну межу; 3. Об’єднувані ділянки мають тотожнє цільове призначення.

Об’єднання здійснюється за бажанням власника земельних ділянок. Створена в результаті поділу чи об’єднання земельна ділянка після оформлення документів в Держземагентстві, в обов’язковому порядку реєструється в Державній реєстраційній службі.

Документи, необхідні для поділу або об’єднання земельних ділянок:

  • Заява про поділ / об’єднання земельних ділянок засвідчені нотаріально або нотаріально посвідчений договір про розподіл земельної ділянки;
  • Нотаріально засвідчена копія правовстановлюючого документу на земельну ділянку;
  • Копія паспорта та податкового номера для фізичної особи (завірені копії статутних документів для юридичної особи).

Юридична компанія «Укрземконсалт» надає комплексні послуги з проведення поділу / об’єднання земельних ділянок. Значний досвід у сфері оформлення землі дозволяє фахівцям компанії не тільки професійно вірно, а і в найкоротші терміни надати дану послугу Клієнту максимально позбавивши його від участі у виснажливій бюрократичній процедурі.

«Укрземконсалт» – це перевага!

Для отримання інформації про вартість послуг та отримання первинної консультації, звертайтеся за телефонами: (044) 384-14-41, (067) 114-14-41.

15 Лютий, 2013

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>