Приватизация Співробітники Інституту земельно-правових відносин «УкрЗемКонсалт» позбавлять Вас від зайвого клопоту і непотрібних витрат часу та коштів у випадку, якщо Вам потрібна приватизація земельної (садової) ділянки в Україні (під будинком, в садовому товаристві або просто в місті).

Наші фахівці візьмуть на себе оформлення документів на землю, починаючи від отримання дозволу на розробку проекту або ж техдокументації щодо встановлення меж Вашої ділянки до її повного затвердження, а також винесення рішення Київської міської ради про приватизацію земельної ділянки, включаючи оформлення права власності на земельну ділянку та реєстрацію права власності на землю в Укрдержреєстрі.

Детальніше ознайомитися з процедурою приватизації земельної ділянки Ви можете, перейшовши за посиланнями:

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

Замовити послугу

Приватизація земельної ділянки

Досить часто клієнти цікавляться, що таке приватизація як інструмент безкоштовного отримання землі, як приватизувати земельну ділянку, яка вартість цієї процедури. З усіма цими питаннями ми спробуємо розібратися в цій статті.

Для початку варто знати, що сама по собі приватизація земельної ділянки — це лише процес, по завершенні якого державне право власності на певну ділянку землі переходить до приватної особи. Процес цей клопіткий і тривалий. Однак співробітники «УкрЗемКонсалту» — професійні юристи — готові позбавити Вас від зайвих витрат часу, а також від паперової тяганини, взявши справу в свої руки. Наші професійні, спеціально навчені кадри готові взяти на себе всі клопоти, пов’язані з оформленням права власності на землю від «А» до «Я», — від банального отримання дозволів на розробку спеціальної землевпорядної документації для формування ділянки, що належить Вам, аж до винесення рішення органом влади про те, що приватизація земельної ділянки успішно проведена. Крім того, ми готові допомогти Вам оформити право власності на землю, а також зареєструвати права Вашої власності на ділянку в Українському державному реєстрі. Приватизація землі в Києві — це одна з «відшліфованих до блиску» послуг, що надаються компанією «УкрЗемКонсалт».

Скільки коштує приватизація землі?

Другим за частотою стало саме питання, скільки коштує приватизація землі. Відповісти на нього однозначно неможливо, оскільки на формування ціни на цю послугу впливає ряд факторів. Як мінімум, для початку потрібно мати загальну картину всієї ситуації. Це і розташування земельної ділянки, і наявність будь-яких документів на неї. Крім того, існують різні обставини, що впливають на формування цін на приватизацію землі. Наприклад, приватизація ділянки з подальшою його забудовою вимагає розробки детального плану всієї території, на якій ця ділянка знаходиться, і з’ясування, чи дозволяє функціональне призначення Генерального плану міста приватизацію конкретно цієї ділянки під забудову житлового будинку. Але в житті бувають й інші ситуації.

Приватизація землі Київ

Як Ви вже могли зрозуміти із написаного вище, приватизація землі (Київ) — досить складна процедура і дуже трудомістка. Крім того, для проведення всього процесу потрібні досить-таки чималі витрати часу. Якщо Ви вирішили здійснити її самостійно від початку і до кінця — Ви приречені на тривалі ходіння по держорганам. Адже якщо Ви не фахівець у сфері земельної юриспруденції, то безперечно матимете справу з багатьма труднощами, перешкодами і неоднозначними нюансами чинного земельного законодавства. Наполегливо рекомендуємо Вам, будь то оформлення або переоформлення документів на земельну ділянку, у власність, або навіть, скажімо, приватизація земельної ділянки в садовому товаристві, заручитися професійним юридичним супроводом.

Приватизація землі — це етапна процедура, що включає в себе наступні кроки:

  • в першу чергу необхідно отримати рішення Київради про те, що Вам надали дозвіл на розробку пакета необхідної технічної документації, який знадобиться для встановлення меж ділянки, або ж проекту відведення земельної ділянки, що підлягає приватизації;
  • безпосередні землевпорядні роботи для подальшого виготовлення документації, яка регламентує межі земельної ділянки;
  • узгодження та подальша реєстрація земельної ділянки в Державному земельному кадастрі, а також присвоєння цій же земельній ділянці унікального номера в земельному кадастрі;
  • подання клопотання до Київської міської ради з метою отримання рішення про передачу земельної ділянки в приватну власність;
  • як завершальний етап — оформлення бажаного права власності (донедавна іменоване держактом) на земельну ділянку, і подальша його реєстрація у відповідному відомстві (ця процедура — прерогатива Державної реєстраційної служби).

Оформлення землі

При оформленні землі самостійно часом виникають дивні або курйозні ситуації, однією з яких ми хочемо з Вами поділитися. Фігурувала в цій історії приватизація земельної ділянки в садовому товаристві. Фізичній особі, яка забажала отримати дозвіл на виготовлення проектної документації, що стосується землеустрою ділянки в садовому товаристві, якою ця особа користувалося понад двадцять п’ять років, Департамент земельних ресурсів міста Києва відмовляв кілька разів. Ця відмова була мотивована тим, що ділянка перебувала у власності в третіх осіб. Але, як з’ясувалося, таким чином відбувається позначення земель, які перебувають у колективному використанні. У підсумку вийшло замкнене коло. Але професіонали компанії «УкрЗемКонсалт» розібралися в цій, здавалося б, непростій ситуації. Як з’ясувалося, земельна ділянка, що знаходиться в садовому товаристві, не була оформлена ні в оренду, ні в чиє-небудь постійне користування. У цьому конкретному випадку для того, щоб отримати всі бажані та необхідні для приватизації дозволу, спершу необхідно взяти довідку у голови цього товариства, в якій буде вказано, що саме наше фізична особа є членом СТ, і після цього подати її разом з пакетом документів на подальше оформлення землі в Департамент земельних ресурсів міста Києва.

Оформлення земельної ділянки

Питання, яке ставлять не рідше за інші, стосується того, хто саме і яку землю має право приватизувати. Відповідь проста: якщо громадянин України захоче приватизувати ділянку землі або провести оформлення земельної ділянки (землі) в приватну власність, дотримуючись нового земельного законодавства, то цей громадянин може реалізувати своє законне право в перелічених нижче випадках:

  • якщо ділянка, що підпадає під приватизацію, перебуває в безпосередньому використанні особи, спираючись на орендний договір або державний акт, що регламентує право на постійне користування цим наділом;
  • якщо земельна ділянка з розташованим на ній житловим будинком (в тому числі і садова ділянка), має відповідні документи, що підтверджують право законної власності, яке зареєстровано в державному законному порядку;
  • коли громадянин побажав скористатися Конституційним правом — отримати безоплатно земельну ділянку — перевести її з комунальної або ж державної власності в приватну.

Завдяки фахівцям нашої компанії приватизація земельної ділянки Україна не буде процедурою, що забере у вас зайвий час і здоров’я. Професійні юристи підкажуть, які приватизація земельної ділянки документи необхідні для проведення цієї процедури.

Юристи компанії «УкрЗемКонсалт» готові взяти на себе Ваші турботи, будь то оформлення документів на землю (Україна) або приватизація земельної (садової) ділянки (документи, терміни). Наша команда висококваліфікованих фахівців гарантує надати вичерпні консультації із земельних питань. Так, Ви зможете чітко розрахувати свій час і фінанси, дізнавшись у нас реальні цифри — скільки коштує приватизація землі (земельної ділянки) або яка вартість переоформлення земельної ділянки, а також необхідні для цього терміни.

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

«УкрЗемКонсалт» — це перевага!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (6 оценок, среднее: 4.17 из 5)
  • Наталія says:

    якщо не має права власності на будинок , а лише технічний паспорт на будинок чи можна приватизувати землю під будинком

    • tanya says:

      Доброго дня. В разі відсутності документів, що посвідчують право власності на будинок, Ви можете приватизувати земельну ділянку через проект відведення ділянки. Для цього Вам необхідно звернутись до органів місцевого самовраядування для отримання дозволу на розролення проекту і замовити такий проект в землевпорядній оганізації.

  • Тетяна says:

    Доброго дня! Чи є в г.Херсон служби,які займаються приватизацією земельної ділянки під будинком у приватному секторі,які за оплату заказчика візьмуть на себе таке оформлення? Якщо є,то дайте адресу,будь ласка

    • tanya says:

      Доброго дня. Нажаль такою інформацією не володіємо.

  • Галина says:

    маємо будинок,власниками якого є 4 особи,чи можна приватизувати землю на одного з власників

    • tanya says:

      Доброго дня!
      Приватизація земельної ділянки під удинком може здійснюватись виключно на усіх співвласників будинку. Тому на одного Ви не можете приватизувати.

  • Ольга says:

    Доброго дня. Ми державне підприємство, підскажіть, чи можливо приватизувати земельну ділянку без права власності на нерухоме майно?

    • tanya says:

      Доброго дня!
      Приватизація земельної ділянки можлива лише фізичними особами і в межах визначених ст. 121 Земельного кодексу України.
      Державне підприємтсво може оформити право постійного користування земельною ділянкою, але відповідно до ст. 134 ЗКУ – спочатку необхідно оформити право власності на будівлі розташовані на вказаній земельній ділянці.

  • Людмила says:

    Скажіть,чи потрібно звертатись у земвідділ,якщо я маю держ.акт на право приватної власності на землю виданий у 1999році.І чи будуть діти мати клопіт з переоформленням після смерті батьків.Проживаю у райцентрі.

    • tanya says:

      Доброго дня!
      Якщо після оформлення Акту у 1999 році Ви не звертались за присвоєнням кадастрового номеру, то краще це зробити зараз, оскільки для оформлення спадщини необхідно надавати нотаріусу витяг з державного земельного кадастру із кадастровим номером земельної ділянки.

      • наталя says:

        спадщину оформлюють і без кадастрового номеру, особисто пройшла цей крок

        • tanya says:

          Спадщину на земельну ділянку без кадастрового номеру оформляли до 2013 року. Після 2013 року без кадастрового номеру на земельну ділянку нотаріус не може видати свідоцтво про право на спадщину.

  • Наталя says:

    Добрий день.
    Як приватизувати земельну ділянку під будинком в сільській місцевості?
    Дякую.

    • tanya says:

      Доброго дня!
      Для приватизації земельної ділянки Вам необхідно звернутись до органу місцевого самоврядування, з клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою. Після отримання дозволу Ви можете замовити проект землеустрою у місцевій землевпорядній компанії, для подальшого оформлення земельної ділянки.

    • Тетяна says:

      Доброго дня. Присадибна земельна ділянка 17 соток у Білій Церкві знаходиться у користуванні родини з 1956 року. У моєму користуванні вона вже більше 35 років. дозволено приватизувати під забудівлю 10 соток. Решту 7 соток під ведення садівництва відмовили приватизації. Чи маю я, або мої діти, приватизувати ці 7 соток під ведення садівництва чи ведення селянського господарства? Дякую

    • Тетяна says:

      Доброго дня. Присадибна земельна ділянка 17 соток у Білій Церкві знаходиться у користуванні родини з 1956 року. У моєму користуванні вона вже більше 35 років. дозволено приватизувати під забудівлю 10 соток. Решту 7 соток під ведення садівництва відмовили приватизації. Чи маю я, або мої діти, приватизувати ці 7 соток під ведення садівництва чи ведення селянського господарства.?

      • tanya says:

        Доброго дня!
        Скоріше за все Вам відмовили у приватизації “для ведення садівництва”, оскільки відповідно до містобудівної документації там інше функціональне призначення. Краще Вам спочатку звернутись в місцеве управління Архітектури і містобудування, щоб дізнатись, до якого призначення належить територія. Відштовхуючись від цього, Ви зможете звернутись до органу місцевого самоврядування за відведенням земельної ділянки “для ОСГ” на своє ім’я, або ж “для будівництва” на дітей.

  • Игорь says:

    Здравствуйте! Подскажите сколько будет стоить приватизация дачного участка в Киеве. Хотя бы +/-. Заранее спасибо.

    • tanya says:

      Доброго дня!
      Приватизація земельної ділянки проводиться в декілька етапів. Основний з них – це розроблення проекту землеустрою та його подальше погодження. Вартість послуг починається від чотирнадцяти тисяч гривень.

  • оксана says:

    добрий день . Мене звати Оксана. Мені потрібна ваша порада як фахівця .У мого чоловіка у користуванні є пайова ділянка 20 соток. Батько помер а в селищній раді заперечують факт наявності ділянки. що робити куди нам звертатися.

    • tanya says:

      Доброго дня!
      Якщо земельна ділянка була передана Вашому свекру як пай, то мають бути документи що це підтверджують. Зазвичай це свідоцтво на земельний пай, або державний акт на право власності на земельну ділянку (якщо пай був оформлений).

  • Анна says:

    Хочу приватизувати зeмлю10 сотих,скільки цe займe часу?

    • tanya says:

      Доброго дня!
      З приводу терміну, за який проходить приватизація, все дуже індивідуально. Законодавством не передбачено норми, які б встановлювали термін проведення приватизації земельної ділянки. До того ж, все залежить і від частоти засідань органів місцевого самоврядування по місцезнаходженню земельної ділянки, і від того, як швидко виконує роботи зелевпорядна організація у Вашому регіоні, а також строк на погодження документації і реєстрацію ділянки. Тому в кожному регіоні свої особливості приватизації та час, який займає цей процес.

  • Валя says:

    Доброго дня, підскажіть будь ласка чи можна приватизувати земельну ділянку(бережок біля будинку) розміром ~2 сотки .свідоцтво на право власність є і все приватизоване.тобто хочу ще доприватизувати за парканом берег оскільки раніше цього не зробили чомусь (дякую.

    • tanya says:

      Доброго дня!
      Щодо приватизації земельної ділянки (берегу) – скоріше за все, цю частину земельної ділянки не приватизували оскільки вона потрапляє в зону прибрежних захисних смуг, а ці зони приватизувати не можна.

  • Наталія says:

    Добрий день. Чи можна батькові оформити дарчу на житловий будинок на єдиного сина(син з дружиною і 2 дітьми віком 1 і 6 років проживають в цьому ж будинку), якщо земля під будинком не приватизована?

    • tanya says:

      Доброго дня!
      Договір дарування житлового будинку посвідчується нотаріусом, а кадастровий номер земельної ділянки є істотною умовою договору. Для укладення Договору дарування будинку, Вам необхідно звернутись до місцевої землевпорядної організації та замовити технічну документцію щодо встановлення меж земельної ділянки та зареєструвати земельну ділянку в кадастрі, в результаті чого Ви отримаєте кадастровий номер.
      Приватизовувати на Дарувальника ділянку немає необхідності.

  • Марина says:

    Добрий вечір,в селі в 125 км.Від Києва будинок,біля нього і під ним не приватизована земля,як це можна зробити в самі короткі сроки,ціна?Приблизно 40-60 соток.

    • tanya says:

      Добрий день!
      З метою приватизації земельної ділянки Вам необхідно звернутись в місцеву Раду, та отримати дозвіл на розроблення документації із землеустрою.
      Вам необхідно подавати два клопотання:
      1) На земельну ділянку для будівництва і обслуговування будинку – не більше 25 соток
      2) Все що залишиться – для особистого селянського господарства.
      Після надання дозволу на розроблення документації із землеустрою звертайтесь до місцевої землевпорядної компанії.

  • Андрій says:

    Доброго дня.Бажаю приватизувати землю під ставок(ставок буду викопувати сам)
    Ви в даному випадку можете допомогти?та які документи для цього мені потрібно?

    • tanya says:

      Доброго дня!
      Наша компанія надає послуги з юридичного супроводу приватизації земельних ділянок в м. Києві. Територій, які могли б передати під ставок у Києві немає.
      До того ж, приватизація ділянки під ставок заборонена. Ділянку з таким цільовим призначенням, Ви можете взяти лише в оренду.

  • Ярослав says:

    Доброго дня! Є земельна ділянка розміром 0,1506га на якій стоїть будинок власником якого є три особи(по 1/3), чи можна приватизувати земельну ділянку розміром 0,1506га на трьох осіб чи її треба розділяти на 0,0502га на кожного?

    • tanya says:

      Доброго дня.
      Розділити не приватизовану земельну ділянку Ви не можете, а отже необхідно приватизувати одну земельну ділянку на усіх співвласників будинку.
      Щодо площі ділянки – все залежить від її місця розташування:
      г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара;
      Отже, якщо ділянка не в місті – Ви без проблем зможете приватизувати ділянку, а вже потім розділити її в натурі між усіма співвласниками.

  • Лілія says:

    Чи можу я приватизувати земельну ділянку біля будинку, якщо один із власників будинку проти?

    • tanya says:

      Доброго дня!
      Якщо мова йде про ділянку під будинком і навколо – то ні, її можна приватизувати тільки разом із співвласником будинку.
      Якщо ж це суміжна земельна ділянка то Вам не потрібен дозвіл співвласника будинку на її приватизацію.

  • валентин says:

    Приватизували земельну ділянку раніше і отримали державний акт,але без кадастрового номера(тому.що його тоді не було) Що потрібно зробити тепер З повагою Валентин

    • tanya says:

      Добрый день!
      Вам необходимо обратиться в землеустроительную компанию и заказать техническую документацию по установлению границ участка. После разработки техдокументации Вы ее подаете на регистрацию в территориальный отдел Госгеокадастра. В результате регистрации участка, будет присвоен кадастровый номер и Вам выдадут вытяг с кадастра в подтверждение этому.

  • Andrew says:

    Дуже цікаво, чи здатні ви проводити повний юридичний супровід в реалізації права на володіння земельною ділянкою і скільки це коштує?

    • tanya says:

      Доброго дня. Наша копанія надає послуги з юридичного супроводу приватизації земельних ділянок в м. Києві. Якщо у Вас є запитання стосовновартості послуг, телефонуйте за номером 044 384 14 41 або 067 114 14 41. З радістю надамо Вам повну інформацію.

  • Лідія Никифорівна says:

    Мєні треба отримати право власності на садову ділянку в Васильківському районі. На даний час маю таки документи: 1. Витяг з держ. земельного кадаструпро зем.ділянку від 20.07.2014
    2. Кадастровий план ділянки
    3. рішення сільради про затверд. проекту із землеустрою від 22.10.2014
    4. Копіі паспорта, та іпн.
    Допоможить закінчити оформлення права власності, бо нє маю на це здоровія

    • tanya says:

      Відповіли електронною поштою.

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>