Поновлення договору оренди земельної ділянки

Замовити послугу

Щоб вести успішний бізнес або розвивати свій напрямок, не обов’язково володіти потрібною Вам для цього землею, можна просто користуватися нею. До того ж, зважаючи на високу ціну земельних ділянок у Києві, багато хто робить вибір на користь оренди столичної землі.

Важливо при цьому пам’ятати, що законодавство у нашій країні змінюється з регулярною частотою, до того ж частіше, ніж приватним особам або підприємцям хотілося б. Не виняток, а скоріше навіть «правило» у цьому випадку — земельна сфера. Власники та користувачі земельних ділянок не завжди знають, що вже критично запізнюються із поданням якихось документів, внесенням змін до існуючих або ж оформленням/реєстрацією якихось нових довідок.

Допомогти в цій круговерті нововведень Вам завжди готові професійні юристи компанії «УкрЗемКонсалт». Ми постійно в курсі всіх законодавчих реформ у сфері нерухомості та землі і раді надати Вам консультації із земельних питань, а також вирішити виниклі проблеми або спірні моменти, зокрема при продовженні договору оренди, заощадивши при цьому для Вас безцінний час, нерви і кошти.

За яких обставин поновлювати договір оренди землі?

Коли Ви стаєте орендарем, то берете на себе низку зобов’язань, серед яких — вчасно оформлювати поновлення договору оренди земельної ділянки (землі). Однак продовження терміну дії договору оренди без зміни меж та цільового призначення землі є і Вашим переважним правом. Здійснювати цю процедуру орендареві необхідно після закінчення строку, на який договір було укладено. Крім того, не пізніше ніж за місяць до закінчення Договору потрібно повідомити про це орендодавця.

Розібратися у тонкощах переоформлення договору оренди землі Вам завжди допоможуть досвідчені юристи компанії «УкрЗемКонсалт».

Для поновлення оренди земельної ділянки в Києві законом передбачено два варіанти.

1. Переоформлення договору оренди землі у спрощеному порядку. Такий варіант використовується, коли земля орендується виключно «під обслуговування і експлуатацію приміщень».

У цьому випадку поновлення оренди землі (земельної ділянки) включає такі етапи:

  • розробка техдокументації щодо встановлення меж земділянки (за необхідності);
  • подача клопотання на поновлення договору;
  • розробка Рішення комісії Київської міської ради на поновлення оренди землі (земділянки) та забезпечення його розгляду;
  • підписання додаткової угоди (підготовка проекту угоди на поновлення договору оренди землі).

 

2. Поновлення договору оренди землі в стандартному порядку. Цей варіант включає такі етапи:

  • розробка техдокументації щодо встановлення меж земельної ділянки (за необхідності);
  • оформлення витягу з державного земельного кадастру;
  • подача клопотання на поновлення Договору оренди;
  • підготовка проекту рішення Київської міської ради на поновлення оренди землі, забезпечення його розгляду і прийняття позитивного рішення на сесії міської ради про поновлення Договору оренди земельної ділянки;
  • підписання додаткової угоди (підготовка проекту угоди на поновлення договору оренди землі).

 

Щоб юристи могли підготувати пропозицію щодо надання послуги на поновлення договору оренди земельної ділянки, Вам потрібно передати їм дані про цю ділянку, користувача землі та договір оренди земділянки, термін дії якої закінчується.

Команда юристів «Укрземконсалт» надасть Вам вичерпні консультації із земельних питань та допоможе уникнути бюрократичних процедур під час проходження всіх етапів поновлення оренди. Ми в найкоротші терміни підготуємо пакет необхідних документів і здійснимо переоформлення договору оренди землі за оптимальною для Вас схемою, тим самим заощадивши Ваші кошти і безцінний час.

«Укрземконсалт» — це перевага!

Для отримання інформації про вартість послуг та отримання первинної консультації звертайтеся за телефонами: (044) 384-14-41, (067) 114-14-41.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>