Регистрация права собственности Реєстрація права власності на земельну ділянку або ж іншу нерухомість — це обов’язкова дія, згідно з чинним законодавством. Цивільним кодексом передбачена норма, відповідно до якої право власності на нерухомість або ж земельні ділянки у особи виникає лише після державної реєстрації такого права.

Якщо Вам необхідно провести реєстрацію права власності, внести зміни до державного реєстру речових прав на нерухоме майно — звертайтеся до Інституту земельно-правових відносин «УкрЗемКонсалт», і ми надамо Вам докладну консультацію та допоможемо зареєструвати Ваше право на землю або нерухомість.

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

Замовити послугу

Реєстрація права власності на земельні ділянки та нерухомість

Команда юристів компанії «УкрЗемКонсалт» завжди йде в ногу з часом і ретельно вивчає законодавчі зміни. Ми робимо все, щоб, звернувшись до нас, Ви могли отримати актуальні консультації із земельних питань. Так, зокрема, з нами реєстрація земельної ділянки в Україні пройде для Вас без зайвих витрат і хвилювань.

Навіщо реєструвати земельну ділянку або іншу нерухомість?

Реформа у сфері реєстрації прав на нерухомість, яка набула чинності у 2013 році, не обійшла стороною і власників (користувачів) землі. З початку дії законодавчих актів у сфері реєстрації прав власності на нерухомість вони зазнали безлічі кардинальних змін, і сьогодні ми вже працюємо згідно з новими правилами.

В результаті численних змін повноваження з реєстрації прав власності на земельні ділянки та нерухомість перейшли від Державної реєстраційної служби України до акредитованих суб’єктів реєстрації. Це можуть бути як державні чи приватні нотаріуси, департаменти реєстрації прав власності при місцевих адміністраціях, так і комунальні підприємства, які відповідають вимогам законодавства та отримали дозвіл на проведення такої діяльності.

Будь-яке речове право на нерухомість і землю має бути зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Зокрема, в ньому повинна бути підтверджена:

  • реєстрація договору оренди земельної ділянки;
  • реєстрація права власності на (землю) земельну ділянку;
  • реєстрація обтяжень нерухомості (застава, іпотека, арешти та інше).

Реєстрація земельної ділянки у власність в Реєстрі прав власності є кінцевим і юридично необхідним етапом, який підтверджує право власності (користування, оренди) на земельну ділянку в результаті її землевідведення/приватизації, оформлення договору купівлі-продажу (дарування), при отриманні землі в спадок, а також у разі поділу та об’єднання земельних ділянок.

Документи, необхідні для реєстрації земельної ділянки в Укрдержреєстрі:

  • оригінал правовстановлюючого документа (договору купівлі-продажу, договору дарування, свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину тощо) і його нотаріальна копія;
  • копії паспортів (1-а, 2-а сторінки та сторінка прописки) та ідентифікаційних кодів власників землі;
  • нотаріальна довіреність на представлення інтересів з оформлення права власності в уповноважених органах;
  • витяг з Держземкадастру, якщо мова йде про реєстрацію землі.

З юристами компанії «УкрЗемКонсалт» Вам не потрібно буде витрачати час на нескінченні черги в різних інстанціях, щоб скористатися своїм законним правом на приватну власність.

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

«УкрЗемКонсалт» — це перевага!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  • Саша says:

    Доброго дня в мої мами є земля вона померла я звернувся до суду про право власності на землю мені видали рішення суду про право власності на 1/4 частину іньші спадкоємці в право власності не вступили чи не виникне проблем з розподілом землі.

    • tanya says:

      Доброго дня!
      Для поділу земельної ділянки в натурі, необхідно щоб право власності було зареєстроване на земельну ділянку за кожним із співвласників. Доки інші співвласники не вступлять у право спадщини, Ви не зможете поділити ділянку.

  • Лариса says:

    Підскажіть .Я маю державний акт на землю і явлаюсь власницею цього участку.Як отримати кадастровий номер.Як швидко він потрібний,і що якщо його немає.

    • tanya says:

      Доброго дня!
      Для отримання кадастрового номеру на земельну ділянку, Вам необхідно звернутись до місцевої землевпорядної компанії за розробкою технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки. Після розроблення вказаної документації, її необхідно подати на реєстрацію до місцевого управління Держгеокадастру (через центри надання адмін послуг).
      В результаті реєстрації ділянки в кадастрі Вам видадуть витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

  • Світлан says:

    Доброго дня! підкажіть як зареєструвати право власності, якщо виявили що в державному акті кадастровий номер дублювався. вже присвоїли новий кадастровий і видали витяг з ДЗК разом з довідкою в якій вказано, що кадастровий номер дублювався. чи потрібно через суд скасовувати державний акт ? чи реєстратору вистачить вищезазначених документів?

    • tanya says:

      Доброго дня! В даному випадку немає потреби скасовувати Державний акт.
      Вам необхідно звернутись до державного реєстратора з документами, які видав Державний земельний кадастр, а також з Державним актом на право власності і вони мають зареєструвати право власності на дялінку з новим кадастровим номером.

  • Олександр says:

    Дякую за пояснення.

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>