Реєстрація права власності на земельні ділянки

Замовити послугу

Команда юристів компанії «УкрЗемКонсалт» завжди йде у ногу з часом і ретельно вивчає законодавчі зміни. Ми робимо все, щоб звернувшись до нас, Ви могли отримати актуальні консультації із земельних питань. Так, зокрема, із нами реєстрація земельної ділянки в Україні пройде для Вас без зайвих витрат і хвилювань.

Навіщо реєструвати земельну ділянку?

Реформа у сфері реєстрації прав на нерухомість, яка набула чинності у 2013 році, не оминула і власників (користувачів) землі. Згідно із нововведеннями повноваження з реєстрації прав власності на земельні ділянки перейшли до Державної реєстраційної служби України. До того ж, нововведенням стало створення Єдиного реєстру прав, до якого необхідно вносити інформацію про права на землю. Зокрема, в ньому повинна бути підтверджена:

 • реєстрація договору оренди земельної ділянки;
 • реєстрація права власності на (землю) земельну ділянку.

 

Реєстрація земельної ділянки у власність в Укрдержреєстрі є кінцевим і юридично необхідним етапом, який підтверджує право власності (користування, оренди) на земділянку в результаті її землевідведення / приватизації, оформлення договору купівлі-продажу (дарування), при отриманні землі у спадщину, а також у випадку поділу та об’єднання земельних ділянок.

Документи, необхідні для реєстрації земельної ділянки в Укрдержреєстрі:

 • оригінал правовстановлюючого документа (договору купівлі-продажу, договору дарування, свідоцтва про право власності, свідоцтва про право на спадщину тощо) та його нотаріальна копія;
 • копії паспортів (1-ша, 2-га сторінки і сторінка прописки) та ідентифікаційних кодів власників землі;
 • нотаріальна довіреність на представлення інтересів з оформлення права власності в Укрдержреєстрі.

 

З юристами компанії «Укрземконсалт» Вам не потрібно буде витрачати час на нескінченні черги в різних інстанціях, щоб скористатися своїм законним правом на приватну власність.

«Укрземконсалт» — це перевага!

Для отримання інформації про вартість послуг та отримання первинної консультації звертайтеся за телефонами: (044) 384-14-41, (067) 114-14-41.

Реєстрація права власності на земельні ділянки: 5 коментарів

 1. Олександр коментує:

  Дякую за пояснення.

 2. Світлан коментує:

  Доброго дня! підкажіть як зареєструвати право власності, якщо виявили що в державному акті кадастровий номер дублювався. вже присвоїли новий кадастровий і видали витяг з ДЗК разом з довідкою в якій вказано, що кадастровий номер дублювався. чи потрібно через суд скасовувати державний акт ? чи реєстратору вистачить вищезазначених документів?

  • tanya коментує:

   Доброго дня! В даному випадку немає потреби скасовувати Державний акт.
   Вам необхідно звернутись до державного реєстратора з документами, які видав Державний земельний кадастр, а також з Державним актом на право власності і вони мають зареєструвати право власності на дялінку з новим кадастровим номером.

 3. Лариса коментує:

  Підскажіть .Я маю державний акт на землю і явлаюсь власницею цього участку.Як отримати кадастровий номер.Як швидко він потрібний,і що якщо його немає.

  • tanya коментує:

   Доброго дня!
   Для отримання кадастрового номеру на земельну ділянку, Вам необхідно звернутись до місцевої землевпорядної компанії за розробкою технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки. Після розроблення вказаної документації, її необхідно подати на реєстрацію до місцевого управління Держгеокадастру (через центри надання адмін послуг).
   В результаті реєстрації ділянки в кадастрі Вам видадуть витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>