Юристи компанії «УкрЗемКонсалт» завжди тримають руку на пульсі і своєчасно реагують на законодавчі зміни. Наші фахівці готові допомогти Вам у зв’язку з нововведеннями в порядку формування земельних ділянок. Останній, як відомо, у 2013 році зазнав значних змін (щодо порядку присвоєння кадастрового номера).

Тепер, згідно із законом, при формуванні земділянки необхідно зареєструвати її в національній кадастровій системі. Після цього ділянці присвоюється унікальний кадастровий номер, за яким в державному кадастрі і значиться вся технічна інформація про неї. Проводяться такі дії у вказаних нижче випадках:

 • відведення земельної ділянки у власність, оренду, користування;
 • приватизація землі;
 • розділ/об’єднання ділянок;
 • присвоєння кадастрового номеру земельної ділянки, оформлену до 1992 року (старий держакт);
 • зміна цільового призначення землі;
 • оформлення права власності на земельну ділянку.

 

Як отримати кадастровий номер на земельну ділянку? Щоб зареєструвати землю в національному кадастрі, потрібно надати нам такі документи:

 

Оформлює документи на землю і здійснює присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці теруправління Держгеокадастру. Підставою для цього служить техдокументація. Так, шляхом внесення електронного XML-файла і відкриття поземельної книги на ділянку Держгеокадастр здійснює реєстрацію землі, після чого їй присвоюється кадастровий номер.

Якщо Ви звернетесь до юристів «Укрземконсалт» з питання реєстрації земельної ділянки, то витратите всього лише 15 хвилин на подачу документів, зате швидше за інших отримаєте гарантований результат — Витяг з ДЗК із кадастровим номером, який стане підтвердженням реєстрації Вашої землі в національній кадастровій системі.

«Укрземконсалт» — це перевага!

Для отримання кадастрового номеру або інформації про вартість послуг та отримання первинної консультації звертайтеся за телефонами: (044) 384-14-41, (067) 114-14-41.

 • Володимир says:

  Скажіть будь-ласка на присвоєння кадастрового номера потрібно подавати тільки за місцем знаходження ділянки, чи можна будь-де по Україні подати на кадастровий номер?

  • tanya says:

   Доброго дня! Документи на реєстрацію земельної ділянки в кадастрі таприсвоєння їй кадастрового номеру подаються до територіального управління Держгеокадастру через місцеві Центри надання адміністративноих послуг.

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>