Викуп земельної ділянки

Замовити послугу

Фахівці компанії «УкрЗемКонсалт» розуміють і завжди орієнтуються в економічних тенденціях та вміють правильно розставляти акценти для успішного розвитку Вашого бізнесу в майбутньому.

Тому у зв’язку з підвищенням нормативної грошової вартості земель в Києві, а отже підвищенням плати за оренду земельних ділянок, ми пропонуємо Вам розглянути варіант відмови від користування потрібною землею, а саме — викуп земельної ділянки з державної/комунальної власності без проведення земельних торгів.

Що стосується порядку викупу земельної ділянки у Києві, то він регулюється рішенням Київради від 19.07.2005 № 810/3385 «Про регулювання питань продажу земельних ділянок в місті Києві».

Згідно із зазначеним документом продаж земділянок без проведення торгів (аукціонів) можливий в тому випадку, коли на земельній ділянці розташоване приміщення, на яке зареєстровано право власності за юридичною та/або фізичною особою. Оформлення права власності здійснюється на підставі рішення Київської міськради про продаж земельної ділянки шляхом укладення договору купівлі-продажу з цим органом.

Фахівці компанії «УкрЗемКонсалт» надають повний комплекс послуг з оформлення документів і здійснюють юридичний супровід викупу земельних ділянок нашими клієнтами. Серед надаваних нами послуг:

  • збір та підготовка документів для подання заяви про надання дозволу (рішення Київради) на розробку проекту землеустрою щодо відведення земділянки (за відсутності проекту, договору оренди);
  • розробка проекту відведення землі, його узгодження у всіх обов’язкових інстанціях;
  • реєстрація в Державному земельному кадастрі (формування ділянки, присвоєння їй кадастрового номера);
  • підготовка документів для подання заяви про проведення експертної грошової оцінки;
  • подання клопотання про затвердження експертної оцінки та продаж земділянки;
  • укладення договору купівлі-продажу землі з Київською міською радою.

 

Компанія «УкрЗемКонсалт» представить Ваші законні інтереси при здійсненні процедури викупу земельних ділянок у Києві та візьметься супроводжувати весь процес викупу аж до укладення договору купівлі-продажу з органом місцевого самоврядування.

«Укрземконсалт» — це перевага!

Для отримання інформації про вартість послуг та отримання первинної консультації звертайтеся за телефонами: (044) 384-14-41, (067) 114-14-41.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>