Державне земельне агентство визначилось із землею, яку цього року передасть в оренду через аукціон. Загальна площа ділянок, що будуть виставлені на торги, становить 72,2 тисяч гектарів сільськогосподарських земель.

Усього на конкурентних засадах в оренду планується передати 3663 ділянки. Найбільшу кількість земельних наділів для продажу прав оренди на них на аукціоні підготовлено у Черкаській області — 628 ділянок, далі за кількістю наділів ідуть Харківська (344 ділянки), Рівненська (340 ділянок) та Херсонська (331 ділянка) області.

За площею земель, які Держземагентство планує виставити на торги, беззаперечним «лідером» є Херсонська область — 11 тисяч 668 гектарів. За нею іде Черкаська область із 8509 гектарами, Рівненська — із 5062 гектарами, Сумська — із 4575 гектарами і Дніпропетровська — із 4096 гектарами.

Кошти від продажу прав на оренду цих наділів будуть направлені до місцевих бюджетів у вигляді орендної плати.

Варто зазначити, что перелік ділянок ще не остаточний і регулярно уточнюється. Список зазначених земель опублікований на сайті Держземагентства у розділі «Земельні торги».

23 Січень, 2015

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>