У більшості областей державні кадастрові реєстратори почали роботу через центри надання адмінпослуг з випередженням терміну. Із 629-ти центрів запрацювало 249, а у 296-ти центрах уже приймають заяви громадян, юросіб та видають результати адмінпослуг.

Абсолютними лідерами із дострокового запровадження адмінпослуг у земельній сфері через відповідні центри Держземагентство назвало Черкаську і Волинську області та Київ. Наближаються до цього результату Вінницька та Київська області.

У згаданих регіонах державні кадастрові реєстратори вже надають послуги в усіх без винятку центрах, і для вирішення питань у галузі земельних відносин на місцях можна звертатися до районних, міських та обласних центрів адмінпослуг.

Варто нагадати, що із 1 січня наступного року адміністративні послуги у земельній сфері будуть надаватися територіальними органами Держземагентства виключно через згадані центри.

23 December, 2014

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>