В рамках змін до Податкового кодексу, прийнятих парламентом в кінці грудня, плату військового податку продовжено на невизначений термін з формулюванням «до офіційного завершення реформи збройних сил України». Таким чином, запроваджений ще в липні військовий збір у розмірі 1,5% не припиняє діяти.

За підрахунками Мінфіну, такий податок дозволить акумулювати 2,9 мільярди гривень з метою фінансування оборони держави. Як поспішили уточнити у відомстві, звичайно ж, в якості одного із заходів забезпечення армії.

Нагадаємо, що військовий збір сплачується з доходів фізосіб — заробітної плати, компенсаційних, заохочувальних або інших виплат і винагород, отриманих платником у зв’язку з трудовими відносинами, а також згідно з цивільно-правовими договорами. Варто зазначити, що в останньому випадку йдеться, зокрема, і про операції з купівлі-продажу нерухомості (землі).

Також згаданий збір справляється у разі виграшу в лотерею — державну чи недержавну. Крім того, військовим податком обкладається і виграш гравця/учасника азартної гри.

20 Січень, 2015

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>