Стартувала нова електронна послуга з реєстрації земельної ділянки. До кінця року сервіс буде доступний у пілотному режимі для Києва та Чернігівської області, а з 1 січня 2017 року запрацює по всій Україні.

Відтепер подати документи на реєстрацію земельної ділянки можна в онлайн-режимі через e.land.gov.ua протягом кількох хвилин. Також за рахунок автоматизації значно пришвидшується процес розгляду документів від заявника та ухвалення відповідного рішення.

Як нагадали в Держгеокадастрі, нині реєстрація відбувається у два візити до державних органів, а запровадження зазначеної послуги дасть змогу виключити перший візит і залишиться лише отримати документи.

У відомстві зазначили, що на сьогодні громадянам та бізнесу доступно вже чотири електронні послуги у земельній сфері: надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку, доступ до інформації про право власності та речові права на земельну ділянку. До кінця 2016 року Держгеокадастр обіцяє запровадити ще три профільні електронні послуги.

12 Жовтень, 2016