Главная » Новини » Земельний кадастр захистять за допомогою технології Blockchain


Земельний кадастр захистять за допомогою технології Blockchain

Державний земельний кадастр збираються захистити від зовнішнього втручання. Відповідний програмний продукт буде розроблений на базі технології Blockchain, яка є найбільш досконалою із існуючих на сьогодні в сфері захисту даних, повідомив на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Мінагрополітики Максим Мартинюк.

«Це не означає, що зараз користувачам є про що хвилюватися (щодня по всій країні здійснюються та успішно реєструються в кадастрі сотні орендних угод), однак перед нами постають нові виклики, зокрема пов’язані з іншим видом земельних транзакцій, до яких ми маємо бути готовими», — написав він у соцмережі.

Мартинюк додав, що паралельно розгортається робота зі створення спеціалізованої платформи для проведення електронних земельних аукціонів, яка повинна відповідати двом принципам: 1) бути user-friendly, забезпечуючи залучення максимальної кількості учасників; 2) абсолютно унеможливити зловживання та втручання в процес торгів. За словами чиновника, розробка такої платформи передбачена «Стратегією раціонального управління землями сільськогосподарського призначення державної власності», яку уряд затвердив на засіданні 7 червня.

Коментарі не дозволені.