Главная » Новини » Земельну реформу уряд планує провести до 2020 року


Земельну реформу уряд планує провести до 2020 року

Реформування агропромислового комплексу та земельна реформа названі одними із першочергових завдань Кабінету Міністрів на наступні чотири роки. Зміни у згаданих сферах передбачені Середньостроковим планом пріоритетних дій уряду на період до 2020 року.

Згідно з документом, уряд передбачив низку програм підтримки, що стимулюватимуть розвиток агропромислового комплексу, зокрема тваринництва, садівництва, сільськогосподарського машинобудування. План також передбачає проведення в Україні земельної реформи до 2020 року.

Зазначимо, що Середньостроковий план пріоритетних дій — інклюзивний документ. Над його підготовкою серйозно працювали міністерства з профільними експертами. План базується на 5 основних пріоритетах та містить 85 пріоритетних напрямів діяльності Уряду протягом 2017-2020 років, спрямованих на здійснення послідовних та комплексних реформ. Серед головних пріоритетів: економічне зростання, ефективне врядування, розвиток людського капіталу, встановлення верховенства права і боротьба з корупцією, безпека та оборона.

Коментарі не дозволені.