У Київській області учасникам антитерористичної операції та родичам загиблих бійців видано майже 10 тисяч дозволів щодо розроблення проектів документації із землеустрою. Загальна площа зазначених наділів становить 1431 га.

Як повідомили у Держгеокадастрі, облуправлінням надано уже 2719 наказів про затвердження проектів землеустрою загальною площею 421,9 га. Усього із заявами на отримання ділянки до територіальних органів звернулося 12 тис. 732 військовослужбовці чи їх рідні.

Крім того, на сьогодні у резерві управління перебуває 390 га земель, передбачених для передачі учасникам АТО. Найбільше масивів зарезервовано у Сквирському, Богуславському, Іванківському та Володарському районах області — 68 га, 64 га, 58 га та 42 га відповідно. Усі масиви призначені для ведення індивідуального садівництва.

Нагадаємо, що землями київського регіону забезпечуються не лише мобілізовані мешканці області, а й мобілізовані кияни, військовослужбовці Нацгвардії, Міноборони, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, незалежно від їхньої прописки чи місця проживання.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
23 Червень, 2016