Столична влада прийняла рішення перерахувати платіжки за опалення 48-ми тисячам київських сімей. Про це повідомили у КМДА.

Відповідні порушення були виявлені житлово-комунальною інспекцією після того, як до неї надійшло 203 звернення щодо надзвичайно високих нарахувань за теплопостачання за останній місяць. Внаслідок перевірки було виявлено типові причини нарахування захмарних платіжок: період нарахувань більше одного календарного місяця, невідповідність опалювальних площ, ненадання мешканцями показань квартирних лічильників, а також зняття показань теплових лічильників ПАТ “Київенерго” без залучення представників будинків.

Питання було винесене на пленарне засідання Київради, де й було прийнято рішення про перерахування. Крім того, мер столиці Віталій Кличко зобов’язав ПАТ «Київенерго» та ТОВ «Євро-реконструкція» надати киянам доступ до зняття показань будинкового лічильника, аби забезпечити прозорість нарахувань за тепло в кожному будинку столиці. Міський голова також наголосив, що «Київенерго» має припинити практику нарахувань за опалення більш ніж за один календарний місяць.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
09 Лютий, 2017