Кабмін підтримав проект змін до Закону «Про адміністративні послуги», які спрямовані на вдосконалення процесу надання адмінпослуг та уточнення деяких аспектів створення та організації роботи ЦНАПів.

Як повідомили в Мінекономрозвитку, основне нововведення — декларативний принцип у процесі надання адмінпослуг. Це означає, що відтепер для отримання деяких дозвільних документів достатньо буде лише надіслати звернення до відповідного ЦНАПу. Погоджувальні процедури здійснюються без участі заявника і у випадку відсутності заперечень погоджувальних органів протягом 10 днів послуга буде вважатись наданою.

Для забезпечення процесу децентралізації, у проекті передбачена можливість селищним та міським радам створювати власні ЦНАП. У такому випадку, такий Центр створюється не при місцевій адміністрації, а при селищній чи міській раді. Таким чином, місцеві громади отримають більші повноваження у адмініструванні бізнесу та населення.

Проектом також пропонується встановити конкретний перелік підстав для відмови у наданні адмінпослуги, а також перелік повноважень та обов’язків голови ЦНАП.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
13 Квітень, 2017