У Київській міській раді створили міжфракційне об’єднання депутатів «Адвокати Києва», яке покликане пильнувати за дотриманням нормативно-правових та конституційних норм в столичній владі та забезпечувати прозорість адвокатського самоврядування.

Серед функцій спільноти — напрацювання пропозицій адвокатських послуг, вдосконалення механізмів захисту законних прав та інтересів громадян. У обєднанні також стверджують, що могли б давати якісну характеристику проектам рішень, а також реагувати на незаконні події у столиці та надавати їм правову оцінку, скажімо, у випадках зі скандальними забудовами.

Працюватиме група і над імплементацією змін Конституції України у частині правосуддя. Цими змінами посилено роль адвокатури у правосудді, зокрема передбачено, що виключно адвокат здійснює представництво особи в суді, а також захист від кримінального обвинувачення. Всі ці нюанси нового законодавства роз’яснюватимуть «Адвокати Києва».

До складу об’єднання увійшли адвокати-представники всіх 5 фракцій Київради: Юрій Дідовець (ВО «Батьківщина»), Ігор Опадчий («Солідарність»), Віталій Павлик («Єдність»), Іван Картавий (ВО «Свобода»), Роман Марченко («Самопоміч»).

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
16 Вересень, 2016