Кабмін зняв з розгляду ВРУ пропозицію про скасування пільгового режиму оподаткування аграрного комплексу України. Як, заявив міністр фінансів України Олександр Шлапак: В Україні і далі буде діяти спеціальний пільговий режим оподаткування, у тому числі фіксований сільгосподарський податок, а також аграрії й далі будуть звільнені від ПДВ при експорті зерна.

До того ж, як стверджує міністр, уряд пропонує не стягувати податок на додану вартість на експорт зернових та технічних культур аж до кінця 2015 року, тоді як раніше Кабінет Міністрів України пропонував відновити цю практику ще з 1 січня 2015 року.

Законопроект, який раніше був внесений на розгляд ВР, передбачає переведення з 1 січня 2015 року найбільшим сільгоспвиробників (тих, що обробляють понад 1 тис. гектар із щорічним оборотом понад 20 млн грн.) на загальну систему оподаткування ПДВ, а також продовження до 1 січня 2015 звыльнення від ПДВ операцій з експорту зернових і технічних культур.

Представники аграрного бізнесу неодноразово виступали з вимогою скасувати внесення змін до ПКУ щодо спеціального режиму оподаткування для агропідприємств. Мінагропром у свою чергу пообіцяв сільгоспвиробникам не змінювати систему спеціального режиму оподаткування аж до січня 2016 року.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
23 Липень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>