На веб-сайтах органів місцевого самоврядування наразі розміщено близько 40% усіх наявних генеральних планів міст. Водночас, оприлюдненню не підлягають відомості, доступ до яких обмежений згідно із законом про доступ до публічної інформації.

Загалом, за інформацією управління містобудування, архітектури та планування територій Мінрегіону, в інтернеті розміщено майже 2 тисячі одиниць містобудівної документації, і наразі розробляється законопроект, який передбачає розмежування відкритих відомостей та відомостей з обмеженим доступом у таких документах. Це дозволить надати громадськості доступ до планувальних рішень, які представляють інтерес для мешканців та інвесторів, та при цьому не зашкодити інтересам національної безпеки.

Крім того, в управлінні повідомили, що впроваджується система містобудівного кадастру на регіональному рівні. Такі системи вже діють в Одеській області, в місті Києві та активно йде робота в Дніпропетровській, Донецькій та Запорізькій областях. Подальшими кроками буде впровадження інформаційних систем на рівні обласних центрів, потім — міст обласного значення та районів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
04 Серпень, 2015