Вже у липні 2018 року запрацює механізм будівельної амністії для об’єктів незначного класу наслідків, повідомили у Мінрегіоні.

Легалізація самобудов без штрафів розповсюджуватиметься виключно на малі об’єкти будівництва (індивідуальні житлові, садові та дачні будинки, господарські будівлі й споруди), які належать до незначного класу наслідків (СС1), мають площу не більше ніж 300 кв.м. і були збудовані з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року.

Передовсім, йдеться про приватний сектор, який раніше не встиг зареєструвати документи на свої домівки, дачні або садибні будинки, гаражі. Узаконити можна також буде будівлі та споруди сільськогосподарського призначення, які зведені до 12 березня 2011 року та належать до незначного класу наслідків.

Зміни до закону «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт» були опубліковані 19 квітня 2018 року. Мінрегіон має ухвалити ще деякі постанови та накази, щоб привести нормативно-правову базу у відповідність, а на ці процедури знадобиться місяць-два.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
18 Травень, 2018