Мінрегіон продовжує оновлювати державні будівельні норми. Наразі відомством погоджено Технічне завдання на розроблення нових державних будівельних норм «Конструкції силосів сталевих з гофрованою стінкою для зерна. Основні положення», повідомили у прес-службі міністерства.

Предметом нормування є будівельні конструкції вертикальних сталевих силосів з гофрованою стінкою для тимчасового зберігання та перевалки зерна. Такі споруди надають можливість зберігати зерно із застосуванням високотехнологічних процесів та з мінімальним використанням ручної праці.

Мета розроблення нових ДБН — забезпечення надійності та конструктивної безпеки сталевих силосів. Наразі положення чинних будівельних норм не відображають сучасні технології зберігання зерна та містять встановлені ще за радянських часів методики конструктивного розрахунку та визначення навантажень. Відсутність в Україні сучасних методів проектування сталевих силосів є однією із причин чисельних аварій такого типу споруд.

Оприлюднення першої редакції проекту будівельних норм заплановано на жовтень 2020 року, чинності вони набудуть з липня 2021 року.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
16 Вересень, 2020