Парламент прийняв у першому читанні зареєстрований ще 22 грудня 2015 року законопроект №3696 про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт.

Документ передбачає подовження терміну «будівельної амністії» до 31 грудня 2016 року, аби громадяни встигли закінчити процедури узаконення збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт об’єктів.

Водночас, варто зазначити, що парламентський Комітет з питань будівництва, містобудування і ЖКГ рекомендував прийняти зазначений законопроект за основу та в цілому з урахуванням продовження терміну дії закону аж до 31 грудня 2018 року.

Нагадаємо, що закон про так звану «будівельну амністію» був прийнятий Радою та підписаний Президентом ще у січні 2015 року. Однак відповідний порядок легалізації самобудов запрацював лише з кінця травня, тоді як скористатися «амністією» можна було лише до 1 січня 2016 року.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
19 Жовтень, 2016