Садові та дачні будинки, які відповідають державним нормам, можна буде безоплатно перевести у жилі. Відповідний порядок своєю постановою затвердив Кабмін. Згідно з документом, здійснюватимуть переведення органи місцевого самоврядування, з якими дачні поселення та садівничі товариства зв’язані адміністративно чи територіально.

Для цього власники зазначених будинків або уповноважені ними особи подають низку документів до виконавчого органу сільської, селищної чи міської ради, а у разі відсутності у сільраді такого органу – сільському голові.

Подавати потрібно такі документи: заяву за визначеною формою, копію документа про право власності на дачний чи садовий будинок, письмову згоду співвласників на переведення будинку у жилий та звіт про проведення його техогляду з висновком про відповідність державним будівельним нормам.

Протягом місяця з дня надходження заяви та доданих документів місцева рада приймає рішення про переведення будинку або відмову у цьому. Власникові про рішення повідомляють у триденний строк. Варто зазначити, що у разі відмови власник має право повторно подати документи на переведення.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
30 Квітень, 2015