В Україні тепер можна як розпочати, так і завершити будівництво об’єктів І-ІІІ категорії в режимі он-лайн. Нову електронну послугу у містобудівній сфері — декларацію про готовність об’єкта до експлуатації — презентували Держархбудінспекція спільно з Агентством електронного врядування та координатором проектів ОБСЄ.

Онлайн-послуга вже доступна через портал Держархбудінспекції e-dabi.gov.ua, а також на єдиному державному порталі адміністративних послуг my.gov.ua. Відтепер громадяни матимуть змогу подати декларацію через мережу Інтернет у будь-який зручний для них час: 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Електронні форми документів з автоматичною перевіркою та підказками максимально мінімізують ризик допущення помилок при їх заповненні. До того ж значно пришвидшується процес розгляду документів від суб’єктів звернення та ухвалення відповідного рішення, і результат надання послуги направляється суб’єкту звернення також в електронній формі.

Нагадаємо, що на сьогодні впроваджено вже 7 електронних адмінпослуг у будівництві. Окрім уже зазначеної онлайн-декларації про готовність об’єкта до експлуатації, через мережу Інтернет можна подати: повідомлення та декларацію про початок виконання підготовчих робіт; повідомлення та декларацію про початок будівельних робіт; документи для отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з будівництва; а також внести зміни до переліку видів робіт провадження господарської діяльності з будівництва.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
22 Березень, 2017