Мінекономіки, Держархбудінспекція та Мінрегіон налагодили взаємодію у вирішенні проблематики, пов’язаної з набуттям права на виконання будівельних робіт та введенням в експлуатацію виробничих об’єктів. Для моніторингу цього питання заплановано низку систематичних зустрічей за участі керівників відомств та інспекції.

16 квітня вже відбулася одна з таких консультативних зустрічей Держархбудінспекції з бізнесом, де розглядалися кейси проблемних питань щодо об’єктів сільськогосподарського призначення Полтавської та Київської областей.

Крім того, як зазначили у Мінекономіки, за інформацією, яку надали облдержадміністрації України, 5 областей повідомили про 16 суб’єктів господарювання, у яких є проблемні питання, які виникають під час комунікації з Держархбудінспекцією. 16 областей повідомили про те, що робота з Держархбудінспекцією налагоджена та проблем щодо цього питання немає, 3 – про відсутність звернень від підприємств. Відповідний перелік суб’єктів господарювання було сформовано та направлено Держархбудінспекції, яка сприятиме пришвидшенню перевірки документів, що поступили від заявників.

На основі звернень від бізнесу Мінекономіки також направило запит до Міністерства цифрової трансформації щодо проблем із реєстрацією декларацій про початок будівельних робіт через онлайн-сервіс державних послуг «Портал Дія» та сподівається на сприяння відомства щодо вирішення цього питання.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
19 Квітень, 2021