Київський апеляційний адмінсуд визнав правомірними дії департаменту Держархбудінспекції у Київській області щодо проведення позапланової перевірки будівництва адміністративно-виробничих приміщень у м. Бориспіль по вул. Привокзальній, 52.

Як нагадали у відомстві, представники забудовника — ТОВ «Фірми Варіація» — не допустили інспекторів на об’єкт будівництва, на що співробітники обласного департаменту Держархбудінспекції склали Акт про недопущення посадових осіб, Протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності та Припис про усунення порушення вимог законодавства.

ТОВ «Фірма Варіація» звернулась до суду з вимогою визнати протиправним припис інспекції, посилаючись на дію мораторію на проведення перевірок юридичних осіб контролюючими органами. Однак, як стало відомо сьогодні, 4 серпня 2016 року Київський апеляційний адмінсуд визнав дії Держархбудінспекції правомірними. Зокрема, суд розтлумачив, що положення мораторію стосуються контролюючих органів, що забезпечують формування єдиної державної податкової, державної митної політики щодо адміністрування податків, зборів та митних платежів і не стосуються органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
26 Серпень, 2016