У Київській, Черкаській, Одеській, Львівській, Волинській та Миколаївській областях запустили Державний аграрний реєстр у пілотному режимі.

Як повідомили у прес-службі Мін’юсту, 5 лютого розпочалися виїзди мобільних груп операторів в ОТГ зазначених областей для допомоги у внесенні відомостей про агровиробників у реєстр та збору відгуків про його функціонал та роботу.

Аграрний реєстр надаватиме низку послуг. На пілотному етапі у своєму онлайн-кабінеті аграрій зможе стежити за інформацією про себе, отримавши дані з чотирьох реєстрів: Державного земельного кадастру, Реєстру юридичних та фізичних осіб, Реєстру речових прав та Реєстру тварин.

Після внесення до реєстру, учасники зможуть подавати заявки на виправлення помилок та реєстрацію земельних ділянок в кадастрі. Зокрема, спеціалісти Держгеокадастру будуть здійснювати опрацювання заявок на виправлення помилок та реєстрацію ділянок із використанням можливостей камеральних робіт та на основі архівної документації із землеустрою.

Зареєстровані агровиробники також матимуть прямий доступ до актуальної інформації щодо програм державної підтримки та можливостей щодо їх використання.

Для реєстрації необхідно перевірити наявність актуального кваліфікованого електронного підпису (КЕП). У разі відсутності КЕП його можна зробити самостійно, або це допоможе зробити оператор під час реєстрації (у випадку наявності рахунку в ПриватБанку, для цього необхідно також взяти з собою флешку). Реєстрація та користування Реєстром безкоштовні.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
05 Лютий, 2020