Закон про Державний бюджет України на 2015 рік, що набув чинності 1 січня, не залишать у нинішній редакції. Пропозиції про зміни до головного фінансового документу країни уряд повинен внести на розгляд парламенту до 15 лютого. Закон, зокрема, збираються змінити зважаючи на рекомендації МВФ.

Новий проект, окрім іншого, повинен буде передбачати субвенцію в розмірі 1,9 млрд гривень міському бюджету Києва з держбюджету – для виконання зобов’язань за запозиченнями. Зміни також повинні враховувати збільшення витрат на гемодіаліз і дитячу онкологію, а також цифрові мамографи та УЗД-прилади вітчизняного виробництва.

І, звичайно ж, у зміненому законі про Держбюджет-2015 обіцяють не забути про оптимізацію витрат на подальші галузеві реформи і кредити під них.

У зв’язку із запланованими змінами в першому кварталі нового року влада збирається переглянути ціни на природний газ для споживачів, щоб надалі зменшити дефіцит національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

Окремо наголошується, що до перегляду закону про Держбюджет-2015 не повинен відбуватися розподіл державних капітальних видатків та коштів держфонду регіонального розвитку.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
09 Січень, 2015

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>