Держгеокадастр оприлюднив найтиповіші зауваження під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Як зазначили у відомстві, зроблено це для мінімізації відмов (негативних висновків).

Найчастіше зауваження такі:

— Порушення вимог статті 92 Земельного кодексу України, а саме — права постійного користування земельною ділянкою із земель державної та комунальної власності, якого набувають підприємства, установи та організації, що належать до державної та комунальної власності, а не органи місцевого самоврядування.

— Відсутність у складі проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки складових проекту відповідно до статті 50 Закону України «Про землеустрій».

— Невідповідність цільового призначення запроектованої земельної ділянки класифікації видів цільового призначення земель, затвердженої наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23.07.2010 № 548, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01.11.2010 за № 1011/18306.

— Відсутність у проекті землеустрою матеріалів проведення геодезичних вишукувань: вказано, що вимірювання проводились GPS-приймачем, водночас у складі проекту наявний теодолітний хід.

— Відсутність прив’язки до Державної геодезичної мережі під час топографо-геодезичного знімання.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
12 Травень, 2020