Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру перейшла у підпорядкування Міністерству аграрної політики та продовольства. Таке рішення було прийняте на засіданні Кабміна 22 липня. Уряд також надав Держгеокадастру повноваження контролю за використанням та охороною земель.

Нагадаємо, що раніше діяльність Держгеокадастру спрямовувалась і координувалась урядом через віце-прем’єр-міністра — міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Більше того, уряд призначив Максима Мартинюка, який очолював Держгеокадастр з березня 2015 року, першим заступником міністра аграрної політики та продовольства. На цій посаді він замінив Ярослава Краснопольського.

На посаді першого замміністра Мартинюк буде координувати реалізацію держпрограм в агропромисловому комплексі, зокрема стимулювання розвитку тваринництва та землеробства, підтримки фермерства. Також у зоні його відповідальності буде оптимізація діяльності держпідприємств, які знаходяться в сфері управління Мінагрополітики. Мартинюк продовжить працювати і над стратегією реформування земельних відносин.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
22 Липень, 2016