Уряд призначив Олега Цвяха виконуючим обов’язки голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Чиновник керуватиме відомством до призначення очільника в установленому порядку.

Зазначимо, що до цього призначення Олег Цвях обіймав посаду начальника Головного управління Держгеокадастру у м. Києві. Місце очільника служби звільнилося після того, як уряд призначив Максима Мартинюка першим заступником міністра аграрної політики та продовольства, а сам Держгеокадастр перейшов у підпорядкування міністерства.

Олег Миколайович Цвях народився 12 червня 1977 року у Немирові Вінницької області. Має дві вищі освіти за спеціальностями «землевпорядкування» та «правознавство». У період з 1997 по 2000 роки працював інженером Госпрозрахункового регіонального центру земельного кадастру та приватизації землі у м. Києві. Наступні два роки – на посаді головного спеціаліста відділу землеустрою та земельних відносин Київського міського управління земельних ресурсів, а також у головному управлінні земельних ресурсів КМДА на посадах головного спеціаліста, начальника відділу землевпорядкування Деснянського районного управління землеустрою, заступника начальника цього ж управління. З 2012 по 2015 роки обіймав посаду начальника управління землеустрою департаменту земельних ресурсів КМДА.

З лютого по липень 2015 року Олег Цвях виконував обов’язки начальника Головного управління Держземагентства у м. Києві, а 24 липня минулого року за конкурсом був призначений на посаду начальника цього управління.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
28 Липень, 2016