Держгеокадастр надасть постійний доступ до своєї бази судовим виконавцям і арбітражним керуючим. Про це розповів голова відомства Роман Лещенко.

Для отримання доступу до відомостей Державного земельного кадастру виконавцям та арбітражним керуючим необхідно звернутися до Держгеокадастру із відповідною заявою за формою згідно з додатком 54 до Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабміну від 17 жовтня 2012 р. № 1051.

Як зазначив Лещенко, хоч це вже кілька років передбачено законодавством, донедавна безпосереднього доступу до бази даних кадастру виконавці та арбітражні керуючі не мали, закон не виконувався. Більш того, за його словами, у Держгеокадастрі існувала практика, за якою навіть адресні запити арбітражних керуючих про надання інформації з Державного земельного кадастру не задовольнялися, на них надавалися відписки.

«Ми це змінили. Виконавці та арбітражні керуючі можуть отримати не лише інформацію з Державного земельного кадастру за окремими запитами, а й постійний доступ до відомостей ДЗК», — запевнив чиновник.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
13 Листопад, 2020