Посадові особи держлісохорони відтепер зможуть напряму, а не через клопотання до прокуратури, подавати позови до суду про відшкодування збитків за незаконну рубку, порушення вимог пожежної безпеки, правил полювання та інших вимог лісового і мисливського господарства. Відповідну постанову «Про внесення змін до пункту 7 Положення про державну лісову охорону» прийняв уряд.

Прийняті зміни покликані скоротити час від виявлення злочину до покарання. Крім того, держлісохорона може доставляти особу-порушника в органи внутрішніх справ (а тепер — Національної поліції) або в органи місцевого самоврядування у разі неможливості встановлення його особи на місці вчинення правопорушення для складення протоколу про адміністративне правопорушення.

Нагадаємо, що відповідно до Положення, держлісохорона має статус правоохоронного органу. Метою її діяльності є здійснення правових, лісоохоронних та інших заходів, спрямованих на збереження, розширене відтворення, невиснажливе використання лісових ресурсів та об’єктів тваринного світу.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
21 Вересень, 2016