До кінця грудня органи Державного земельного агентства України у шести областях переходять на електронний документообіг. Йдеться про земельні управління та відділи Житомирщини, Полтавщини, Миколаївщини, Хмельниччини, Черкащини та Чернігівщини.

Відповідно до наказу агентства, керівники головних управлінь у цих шести областях повинні забезпечити використання автоматизованої системи діловодства з метою отримання та надсилання електронних документів територіальними органами. Варто зауважити, що це стосується лише документів, які не містять інформацію з обмеженим доступом.

Автоматизована система покликана спростити та пришвидшити доставку листів, доручень та інших резолюцій, протоколів і розпоряджень до міських і районних органів Держземагентства, а також поліпшити зворотній зв’язок із головними управліннями в областях.

Що стосується інших регіонів, то накази щодо запровадження електронного документообігу в їхніх земуправліннях та відділах вже готуються.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
15 Грудень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>