У столиці з’являться адресні покажчики з новим дизайном. Планується використовувати металеві таблички з емальованими написами. На думку дизайнерів, вони гарно виглядають і зрозуміло зчитуються, а також їх пошкодити важче, ніж пластикові лайтбокси.

Для табличок обрано темно-синій колір, наближений до кольору старих адресних табличок, які іноді ще можна знайти в місті. Назва вулиці та номер будинку будуть розділені. Один із основних принципів нового дизайну — відповідність пропорціям і розмірам декоративних елементів будівлі.

Причин для заміни таких табличок мінімум дві: закон про декомунізацію та «різнокаліберність» існуючих наразі вказівників для вулиць. До того ж, часто таблички закриті або спотворені рекламою. В результаті — у місті відсутня цілісна структура навігації, що ускладнює пересування Києвом гостям і туристам.

Як зазначили у КМДА, усього на житлових будинках Києва розміщено 2476 вказівників, а загальна кількість будинкових покажчиків становить 2848. За Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборони пропаганди їхньої символіки» у столиці перейменовано 151 вулицю, провулок, бульвари та площі. Заміна табличок на будинках перейменованих вулиць розпочнеться через 3-4 місяці та триватиме впродовж наступного року.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
08 Листопад, 2016