Відбулась робоча зустріч з підготовки макрорегіональної стратегії ЄС для Карпатського регіону. В онлайн-заході взяли участь заступник голови Мінрегіону з питань європейської інтеграції Ігор Корховий, представники Словаччини, Угорщини, Румунії, Польщі та України.

За словами Корхового, територія Карпат є стратегічним регіоном, що вимагає окремого підходу у формуванні регіональної політики ЄС. Він додав, що розвиток регіону є одним із головних пріоритетів державної політики.

Уряд створює усі необхідні інструменти для розвитку транскордонного співробітництва: планується прийняття Програми транскордонного співробітництва на 2021-2027 роки, яка окреслить основні пріоритети розвитку цього напряму, затверджено зміни до Бюджетного кодексу щодо підвищення ефективності використання коштів Державного фонду регіонального розвитку, які передбачають збільшення обсягів ДФРР до 3%. За рахунок цих коштів також передбачається фінансування проектів транскордонного співробітництва.

Нагадаємо, 5 вересня 2018 року уповноважені представники урядів Угорщини, Польщі, Словаччини та України підписали Декларації про наміри щодо створення макрорегіональної Стратегії ЄС для Карпатського регіону.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
19 Жовтень, 2020