Постійна комісія Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку погодила проект рішення «Про деякі питання підтримки суб’єктів господарювання, що надають послуги у закладах громадського харчування», яким розмір пайової участі для літніх та сезонних майданчиків встановлено на рівні символічної однієї гривні.

У Київраді зазначили, що такі заходи плануються з метою підтримки в умовах пандемії міського бізнесу, який поніс втрати через запровадження обмежувальних заходів. Фіксовану суму в одну гривню, згідно з проектом, встановлять тимчасово: для літніх майданчиків – з 1 травня до 31 жовтня 2020 року, для сезонних – з 1 січня до 31 грудня 2020 року.

Кошти, вже сплачені відповідно до умов договорів щодо пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою, укладених з власниками сезонних майданчиків за період з 1 січня до 31 грудня 2020 року, зараховуються на наступний період.

Крім того, літнім та сезонним майданчикам, які отримували документи у 2019 році, департамент містобудування та архітектури КМДА видаватиме нові документи на розміщення без опрацювання і зайвих погоджень за два робочих дні.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
12 Червень, 2020