Постійна комісія Київради з питань освіти, науки, молоді та спорту підтримала створення Центру соціальної підтримки дітей та сімей із структурним підрозділом «Соціальна квартира», повідомили у столичній владі.

За офіційними даними, у Києві на квартирному обліку наразі перебуває 368 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Стосовно дітей до 18 років, які можуть потребувати з 2021 року забезпечення соціальним житлом, 45 перебувають в центрах реабілітації, 34 навчаються в закладах середньо-спеціальної та вищої освіти, 11 — в інтернатних закладах.

Створення центру надасть змогу забезпечити тимчасовим житлом та психологічною допомогою дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років з усього Києва. У центрі створені умови для соціальної адаптації дітей-сиріт і формування у них соціальних умінь і навичок.

Центр планується розташувати в будинку №4 на бульварі Я.Гашека. Загальна площа приміщення – 272 кв.м. Центр належатиме до сфери управління Дніпровської районної в місті Києві держадміністрації. На його облаштування в міському бюджеті 2020 року заклали 1 млн 419 тис. грн.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
02 Квітень, 2020