Усім керівникам територіальних органів Держгеокадастру поставлено завдання з пошуку та резервування масивів землі, які можуть бути передані у власність учасникам АТО і членам сімей загиблих воїнів. На сьогодні вже підібрані масиви орієнтовною площею 44,8 тисяч гектарів.

Найбільші масиви земель зарезервовані у Полтавській (4,9 тис. гектарів), Херсонській (4,2 тис. гектарів), Сумській (3,6 тис. гектарів), Кіровоградській (3,2 тис. гектарів) і Волинській (3,1 тис. гектарів) областях. Найменше — у Хмельницькій (162 га), Чернівецькій (349,8 га), Івано-Франківській (468,6 гектара).

Запроваджена практика залучення військовослужбовців до процесу розподілу та виділення земель. Зокрема, у Київській області прийом учасників АТО ведеться спільно землевпорядниками та представником батальйону «Київська Русь». Для забезпечення прозорості цього процесу землевпорядна служба Київщини та Координаційна рада учасників АТО при Київській облдержадміністрації сформували спільну робочу групу, яка визначатиме де, кому і скільки виділяти земельних ділянок.

Нагадаємо також, що на рівні районів планують створити спільні офіси, до яких зможуть звертатися військові з питань отримання земельних ділянок.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
02 Вересень, 2015