В рамках оновлення державних будівельних норм щодо благоустрою Мінрегіон пропонує переглянути застарілі норми щодо влаштування окремих майданчиків для вигулу собак – осучаснити та прописати більш чіткі вимоги до них.

Як зазначили у відомстві, у чинних вимогах ДБН щодо благоустрою є лише деякі окремі норми, як влаштовувати майданчики для вигулу собак та інших тварин, тому на практиці їх проектують, як хто забажає. У Мінрегіоні збираються прописати, яких саме розмірів мають бути майданчики і від чого це має залежати, щоб вони розташовувалися близько до внутрішньодворових територій або безпосередньо на них та мали туалети для тварин.

Приклади успішного впровадження таких майданчиків для тварин спостерігаються у США, Чехії, Німеччині та країнах Скандинавії. Там вони проектуються як у міському просторі, так і за містом. На таких майданчиках також зазвичай розміщується ігрове обладнання, основна інформація про правила перебування на майданчику, пакетики та контейнер для пакетиків для туалету тварин. У деяких випадках можуть додатково облаштовувати освітлення, подачу води і ванночки для миття тварин.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
13 Серпень, 2019