Міністерство розвитку громад та територій України починає діалог з громадськістю щодо напрацювання нового законопроекту, який би дозволив врегулювати питання добудови об’єктів, що наразі не введені в експлуатацію. Про це повідомила голова відомства Альона Бабак під час спілкування з інвесторами недобудованих будинків в Києві.

Вона зазначила, що існуючі проблеми — довготривалі та не вирішувались протягом останніх років; і що вони розпочались, відколи було прийняте законодавство, яке дозволило будувати за гроші людей житлові будинки з нульової стадії.

Бабак додала, що міністерство виступить з ініціативою інвентаризації всіх таких проблемних об’єктів по всій Україні. Для цього на обласні державні адміністрації буде направлено доручення зібрати всю актуальну інформацію.

«Коли в нас буде картина в розрізі областей, тоді організуємо окрему нараду з представниками регіонів. Але я думаю, що на прикладі київських «довгобудів» можна буде розробити стандартні підходи вирішення цієї проблеми для всієї України», — зазначила вона.

Крім того, міністр запропонувала інвесторам визначитись з представниками, які візьмуть участь в початковому обговоренні концепції закону, який повинен врегулювати питання «довгобудів». Також до робочої групи будуть запрошені представники КМДА, профільних асоціацій, фахівці та експерти.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
29 Жовтень, 2019