У 2020 році в межах держпрограми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі 1388 родин з сільської місцевості отримали довготермінові пільгові позики на будівництво, добудову, купівлю житла та його інженерне забезпечення, повідомили у Мінрегіоні.

Для цього зі спецфонду держбюджету було виділено 32,7 млн грн. Цього року програма продовжується, і родини можуть отримати кредит під 3% річних; на програму передбачено 34,64 млн грн.

Зазначена програма допомагає сільським жителям у вирішенні їх житлово-побутових умов на вигідних умовах. Кожен мешканець села чи селища, який хоче збудувати або придбати житловий будинок, може взяти кредит під 3% річних на 20 років, але не більш як до досягнення пенсійного віку. Для молодих сімей (до 35 років) термін кредитування — до 30 років.

Мінрегіон є головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми, а одержувачами бюджетних коштів – засновані ОДА фонди підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. Такі регіональні фонди діють майже в усіх областях України. Саме до них родини можуть подати пакет документів, необхідний для отримання пільгового кредиту.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
10 Лютий, 2021